Web edukia bistaratu

Irakaslegoa eta Zuzendaritza

2023 – 2024 Ikasturtea

Zuzendaritza taldea

  • Zuzendaria: Lourdes Alkorta Pagadizabal
  • Zuzendaritza idazkaria: Ana Mª Martínez Muñoz
Musicos

 

Talde pedagogikoa

Lengoaia musikalari buruzko mintegia

  • Hastapen taldeak, lengoaia musikala eta abesbatza: Amaia Aldalur Goikoetxea
  • Lengoaia musikala: Garbiñe Orbegozo Senperena
  • Lengoaia musikala eta hezkuntza musikala: Elixabete Iragorri Aldanondo
  • Helduentzako lengoaia musikala eta hezkuntza musikala: Ane Alberdi Zulaika

Haizezko soinu tresnen mintegia

  • Klarinetea: Miren Josune Aierbe González
  • Zehar txirula: Ane Alberdi Zulaika
  • Tronpeta eta tronboia: Javier Pérez Rouco
  • Saxofoia eta talde instrumentalak: Roberto Pacheco García

Piano mintegia

  • Pianoa eta talde instrumentalak: Garbiñe Orbegozo Senperena
  • Pianoa eta talde instrumentalak: Ana Mª Martínez Muñoz
  • Pianoa eta talde instrumentalak: Imanol Iribarren Garcia

Sokazko soinu tresnen mintegia

  • Biolontxeloa: Iñaki Alberro Bilbao
  • Gitarra eta talde instrumentalak: Iban Gurrutxaga Otamendi
  • Gitarra eta talde instrumentalak: Juan Jose Ochandorena Izaguirre
  • Biolina eta talde instrumentalak: Maria Pilar Fernández Atxaerandio
  • Biolina eta talde instrumentalak: Eider Rojo Lorente

Euskal soinu tresnen mintegia

  • Trikitixa, panderoa eta talde instrumentalak: Lourdes Alkorta Pagadizabal
  • Trikitixa, panderoa eta talde instrumentalak: Miren Junkal Echenagusia Oyarzabal
  • Txalaparta eta talde instrumentalak: Aitor Beltran Mendoza
  • Dultzaina, txistua eta talde instrumentalak: Iñaki Eguren Etxabeguren
  • Dultzaina eta talde instrumentalak: Manuel Beltran Inchusta
  • Alboka, panderoa eta talde instrumentalak: Ainhoa Izagirre Ibañez

Perkusio mintegia

  • Perkusioa eta talde instrumentalak: Jon Patxe Genbelzu

Akordeoi mintegia

  • Akordeoia eta talde instrumentalak:: Joxan Goikoetxea Maritxalar
  • Akordeoia eta talde instrumentalak: Miren Elixabete Insausti Arrizabalaga
  • Akordeoia: Elixabete Iragorri Aldanondo

Joera ezberdinen mintegia

  • Helduen taldeak, informatika musikala, bakarkako kantu modernoa eta tradizionala eta talde instrumentalak: Joxan Goikoetxea Maritxalar
  • Helduen taldeak, bakarkako kantu modernoa eta tradizionala: Enrique Galán González 
  • Helduen taldeak, informatika musikala eta Jazz: Fredi Pelaez Gómez