Visor de contenido web


Escuela OnLine




Iniciación (4-7 años)

Hastapena 4A - Astelehena + Asteazkena - 16:45-17:30 - [Sarbidea] [Classroom]

Hastapena 4B - Astelehena + Asteazkena - 17:30-18:15 - [Sarbidea] [Classroom]

Hastapena 5A - Asteartea + Osteguna - 16:45 -17:30 - [Sarbidea] [Classroom]

Hastapena 5B - Asteartea + Osteguna - 17:30 -18:15 - [Sarbidea] [Classroom]

Hastapena 6A - Asteartea + Ostirala - 12:45-13:30 - [Sarbidea] [Classroom]

Hastapena 6B - Asteazkena + Osteguna - 18:15-19:00 - [Sarbidea] [Classroom]

Hastapena 7A - Astelehena + Osteguna - 13:30-14:15 - [Sarbidea] [Classroom]

Hastapena 7B - Astelehena + Asteazkena - 19:00-19:45 - [Sarbidea] [Classroom]



Lenguaje musical

Lengoaia musikala 1A - Astertea + Ostirala - 13:30 -14:15 - [Sarbidea] [Classroom]

Lengoaia musikala 1B - Astertea + Osteguna - 19:00 -19:45 - [Sarbidea]
[Classroom]


Lengoaia musikala 2A - Astelehena + Osteguna - 13:30 -14:15 - [Sarbidea]
[Classroom]


Lengoaia musikala 2B - Asteartea + Osteguna - 17:30 -18:15 - [Sarbidea] [Classroom]

Lengoaia musikala 3A - Astelehena + Osteguna - 12:45 -13:30 - [Sarbidea] [Classroom]

Lengoaia musikala 3B - Asteartea + Osteguna - 16:45 -17:30 - [Sarbidea] [Classroom]

Lengoaia musikala 4A - Astelehena + Ostirala - 12:40 -13:25 - [Sarbidea] [Classroom]

Lengoaia musikala 4B - Astelehena + Asteazkena - 17:30 -18:15 - [Sarbidea] [Classroom]




Educación musical

Musika hezkuntza 1 - Asteazkena - 18:15-19:15 - [Sarbidea] [Classroom]

Musika hezkuntza 2 - Osteguna - 15:45-16:45 - [Sarbidea] [Classroom]

Helduentzako lengoaia musikala - Osteguna 20:00- 21:00 - [Sarbidea] [Classroom]





Coro

Abesbatza A - Asteazkena - 13:30 - 14:15 - [Sarbidea] [Classroom]

Abesbatza B - Asteartea - 18:15 - 19:15 - [Sarbidea] [Classroom]

Abesbatza C - Astelehena - 18:15 - 19:15 - [Sarbidea] [Classroom]

Abesbatza D-  Ostirala - 16:00 - 17:00 - [Sarbidea] [Classroom]

Dacapo Abesbatza - Ostirala - 17:15 - 19:00 - [Sarbidea] [Classroom]



Instrumentos

Akordeoia - Joxan Goikoetxea - [Sarbidea] [Classroom]

Akordeoia - Maribel Insausti - [Sarbidea] [Classroom]

Akordeoia - Eli Iragorri - [Sarbidea] [Classroom]

Alboka - Haritz Ezeiza - [Sarbidea] [Classroom]

Biolina - Eider Rojo - [Sarbidea] [Classroom]

Biolontxeloa - Iñaki Alberro - [Sarbidea] [Classroom]

Dultzaina - Iñaki Eguren - [Sarbidea] [Classroom]

Dultzaina - Haritz Ezeiza - [Sarbidea] [Classroom]

Gitarra - Iban Gurrutxaga - [Sarbidea] [Classroom]
 

Klarinetea - Josune Aierbe - [Sarbidea] [Classroom]

Panderoa - Lurdes Alkorta - [Sarbidea] [Classroom]

Perkusioa - Jon Patxe - [Sarbidea] [Classroom]

Pianoa - Ana Martínez - [Sarbidea] [Classroom]

Pianoa - Garbiñe Orbegozo - [Sarbidea] [Classroom]

Saxoa - Roberto Pacheco - [Sarbidea] [Classroom]

Trikitixa - Lurdes Alkorta - [Sarbidea] [Classroom]

Tronpeta - Javi Pérez - [Sarbidea] [Classroom]

Txalaparta - Aitor Beltran - [Sarbidea] [Classroom]

Zehar txirula - Ibon Pérez del Palomar - [Sarbidea] [Classroom]



CLAUSTRO DE PROFESORES


[Sarbidea] [Google Drive]

Visor de contenido web